Tworzenie sieci hafciarskich

< powrót
Tworzenie sieci hafciarskich

Ostatnia wersja Tajima DG15 by Pulse postawiła nacisk na spopularyzowanie tworzenia sieci hafciarskich, co znacznie ogranicza czas potrzebny na wgranie wzoru, czy weryfikowanie tego co dzieje się na naszej produkcji. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, który w prosty sposób opisuje co oferuje program Tajima DG15 by Pulse.

Stworzenie sieci maszyn hafciarskich, która niwelują konieczność manualnego wgrywania wzorów do maszyny pozwala na oszczędzenie kilku minut z wgrywania każdego wzoru, głównie dzięki braku konieczności ustalania kolejności igielnic w panelu maszyny. Te kilka minut to nawet godziny w rozrachunku miesiąca, których zaoszczędzenie pozwala na zwiększenie produktywności hafciarni.

Dzięki usłudze PulseCloud, program oferuje możliwość monitorowania naszej produkcji z dowolnego urządzenia mobilnego, które posiada dostęp do internetu. Funkcja ta pozwala na również na gromadzenie nawet do 100 000 wzorów w chmurze online, która gwarantuje nam bezpieczeństwo plików oraz swobodny dostęp skąd tylko chcemy. Interfejs usługi pozwala też na modyfikowanie segmentów tekstowych w danym wzorze, zmian kolorów oraz wysłania gotowych wzorów do maszyn podłączonych do sieci DG15. Jest to rozwiązanie, które wykorzystuje możliwości urządzenia mobilnego do nadzorowania i zarządzania produkcją.

Kontakt

+48 42 617 26 96

rydlewski@tajima.pl