Mighty Hoop

Tamborki magnetyczne

Mighty Hoop to produkt, który rewolucjonizuje przemysł hafciarski w kategorii przygotowania produktu do haftu. Tamborki magnetyczne Mighty Hoop posiadają konstrukcję ułatwiająca zapinanie materiału w tamborek, oszczędzając czas oraz nadgarstki hafciarza. Zastosowanie produktu nie wymaga użycia siły, ponieważ tamborek sam się zaciska po umieszczeniu go na odpowiedniej stacji. Sposób łączenia oraz silny magnes niweluje ślady na materiale typowe dla konwencjonalnych tamborków oraz pozwala na zapięcie nawet bardzo grubych produktów bez obawy o zniekształcenie materiału czy jego przemieszczenie w tamborku. Dodatkowo Mighty Hoop pochodzi od tego samego producenta co stacje montażowe Hoop Master. Pozwala to na pełną kompatybilność tych urządzeń co zwiększa wydajność każdej hafciarni.

Produkt nie wymaga żadnego dostosowania do pracy z maszynami Tajima, ponieważ uchwyty Mighty Hoop są takie same jak w zwykłym tamborku Tajima. 

Wybór jest szeroki - występują tamborki podłużne, kwadratowe i prostokątne, na rękawy czy nogawki oraz na plecy dużych okryć wierzchnich.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty!

Mighty Hoop

Pozostałe produkty z tej samej kategorii:

Kontakt

+48 42 617 26 96

rydlewski@tajima.pl