TMEZ-SC

Przemysłowa hafciarka z automatycznym naciągiem nici

Innowacyjna jednogłowicowa maszyna nowej generacji. Najnowsza technologia Tajima pozwoliła na zastosowanie wzmocnionej ramy do czapek, cyfrowo regulowanej stopki oraz inteligentnego naciągu nici i-TM. Wszystko to przekłada się na najwyższą jakość haftu dostępną na rynku, przy minimalnej pracy ze strony hafciarza.

System automatycznego naciągu nici górnej, który dzięki nieskomplikowanej budowie i zaawansowanemu oprogramowaniu, rewolucjonizuje branżę hafciarską. Nie musisz dłużej martwić się o stopień wyszkolenia swojej kadry i jej umiejętności regulacji maszyny. Tajima TMEZ oferuje technologię, która bez dodatkowego wdrożenia, jest w stanie sama dostosować napięcie nici, do haftowanego materiału. Najważniejsze korzyści:

  • urządzenie samo mierzy grubość haftowanego materiału i dostosowuje ilość podawanej nitki, co niweluje ściąganie materiału,

  • w razie szczególnych preferencji klienta, naciąg nici można regulować ręcznie, w panelu obsługi,

  • idealnie odmierzona ilość podanej nitki, pozwala na haft z pełną prędkością, praktycznie bez zerwań nici, nawet w przypadku nici metalizowanej,

  • dane naciągu nici dla każdego wzoru, mogą być zapisane i przeniesione do innej maszyny wyposażonej w system i-TM, dla zachowania idealnej powtarzalności produkcji.

Dzięki nieskomplikowanej technologii, możesz osiągnąć spektakularne rezultaty, właściwe maszynom Tajima, bez potrzeby inwestowania w kadrę wysoko wyszkolonych hafciarzy.

Cyfrowo sterowana stopka, to funkcja maszyny pozwalająca na precyzyjną konfigurację pracy urządzenia względem materiałów o zmiennej grubości i elastyczności. W przypadku materiałów o dużej grubości, takich jak haft 3D na piance, można zmniejszyć docisk stopki, co gwarantuje nieporównywalnie lepszy efekt końcowy.   
Względem elastycznych materiałów, możemy konfigurować synchronizację stopki względem igły, co oznacza, że stopka albo będzie spłaszczała materiał przed wkłuciem igły (zaleta widoczna szczególnie przy dużych haftach na czapkach), lub przytrzymywała materiał dłużej, aby nie zaczepił się on na igle. Jest to bezkonkurencyjne rozwiązanie, które gwarantuje właścicielom maszyny wyposażonej w DCP, najwyższą jakość haftu bez skomplikowanych wdrożeń. Wszystkie parametry haftu możemy ustawić już na etapie projektowania wzoru hafciarskiego, w programie Tajima DG16 by Pulse, a urządzenie samo zapisuje je w danym wzorze, do późniejszego haftu.

TMEZ SC UR1

Pozostałe produkty z tej samej kategorii:

Kontakt

+48 42 617 26 96

rydlewski@tajima.pl