TMCR-VF

Tajima TMCR-VF to flagowy model z portfolio produktów Tajima. Zawiera on w sobie wszystkie innowacje branży hafciarskiej, które pozwalają na osiąganie najwyższej jakości haftu, przy najmniejszym nakładzie pracy. Maszyna charakteryzuje się wysoką prędkością pracy, perfekcyjną precyzją wkłucia igły, oraz możliwością bardzo szerokiej konfiguracji. Urządzenie dodatkowo zostało wyposażone w najnowszy panel, który pozwala na dostosowanie go do potrzeb użytkownika.

Przy trudnych materiałach, które cechują się wysoką elastycznością, lub większą grubością, pomoże nam DCP, czyli cyfrowo sterowana stopka. Jest to dodatek, który jest absolutnie bezkonkurencyjny na rynku i pozwala na osiągnięcie niespotykanej dotąd w hafcie stabilizacji materiału, która zapewnia nam precyzję w szczegółowej produkcji.

Wszystkie najnowsze funkcje maszyn Tajima, w tym modelu TMCR-VF, możecie Państwo przetestować pod okiem ekspertów Tajima, w naszym łódzkim salonie pokazowym. Zapraszamy do umówienia się na wizytę, prywatny pokaz, oraz oczywiście test, na własnych materiałach.

TMCR VF 0120UL2

Pozostałe produkty z tej samej kategorii:

Kontakt

+48 42 617 26 96

rydlewski@tajima.pl