Usługi

W 1964 roku grupa Tajima opracowała swoją pierwszą wielogłowicową maszynę. Od tamtego czasu powstało kilkaset modeli maszyn hafciarskich dystrybuowanych dla klientów z ponad stu krajów na świecie. Nasze maszyny są w stu procentach japońskie i już zawsze tak pozostanie.

W Polsce rodzina Rydlewskich została autoryzowana przez Tajimę w 1996 roku. Od tamtego czasu chcemy szerzyć tradycję japońskiej inżynierii, oferując automaty hafciarskie, które cieszą się reputacją najlepszych i najwytrzymalszych na świecie. Od blisko 20 lat świadczymy Wam nasze usługi. Cieszymy się, że możemy to robić.

sign.jpg

 • Sprzedaż maszyn hafciarskich

  Kontynuujemy 70-letnią tradycję firmy Tajima, udostępniając w Polsce jej najlepsze maszyny do haftowania już od blisko 20 lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo automaty hafciarskie, począwszy od jednogłowicowych aż do 56-głowicowych. Są to maszyny zarówno z opuszczanym stołem, jak i bez niego. Automaty hafciarskie tradycyjne i specjalistyczne. Te drugie łączą w sobie, w zależności od modelu, możliwość haftu tradycyjnego z chenill’em, cording’iem czy laserem. Oferujemy również szeroką gamę przystawek specjalistycznych, tj. Sequin Device III Twin Type. Najsłynniejszą cechą wszystkich automatów hafciarskich Tajima jest niezmienna, najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalnie wysoka jakość produkowanych haftów.

 • Serwis maszyn i dystrybucja części

  Serwisem maszyn zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym zajmuje się wykwalifikowany personel. Serwis realizuje zlecenia z terenu całej Polski. Naprawy są wykonywane przy użyciu oryginalnych części Tajima, pochodzących z naszego dobrze zaopatrzonego magazynu. Nad realizacją zamówień nietypowych części do hafciarek i ich dystrybucją czuwa odpowiednio przeszkolony pracownik firmy.

 • Dystrybucja oprogramowania oraz studio projektowe

  Prowadzimy dystrybucję najbardziej zaawansowanego programu służącego do tworzenia wzorów hafciarskich jakim jest Tajima DG15 by Pulse. Jest to oprogramowanie będące owocem ponad 20-letniej współpracy studia projektowego Pulse Microsystems z producentem maszyn hafciarskich Tajima. Jesteśmy przekonani, że decydując się na współpracę z rozwiązaniami opracowanymi przez tak renomowanych producentów, podniesiecie Państwo wydajność swojej hafciarni.

 • Usługi hafciarskie

  Nasza niewielka hafciarnia to miejsce, którego głównym przeznaczeniem jest prezentacja maszyn i organizowanie szkoleń z zakresu obsługi maszyn hafciarskich. Nowi klienci, dopiero wchodzący w świat hafciarstwa, mogą ponad to zapoznać się z całą infrastrukturą hafciarni, poznać technikę i technologię tej najszlachetniejszej formy zdobienia odzieży.

Kontakt

+48 42 617 26 96

rydlewski@tajima.pl